Gorące

5 zachowań, których kobieta Ci nie wybaczy

5 zachowań, których kobieta Ci nie wybaczy

Istnieje szereg męskich cech, które irytują płeć piękną i choć panie na wiele są w stanie przymknąć oko, niektóre zachowania mogą całkowicie przekreślić Cię w jej oczach. Dowiedz się, co najbardziej denerwuje kobiety i jak postępować, by zdobyć jej uznanie.

1. Mężczyzna w centrum wszechświata

Kobiety jednoznacznie przyznają, że uwielbiają pewnych siebie facetów. Nie znoszą jednak zadufania i arogancji, a granica jest naprawdę cienka. Z pewnością nie zdobędziesz jej serca, jeśli nieustannie mówisz o sobie. Jej potrzeby powinny być u Ciebie na pierwszym miejscu – to cecha dżentelmena, który troszczy się o swoją kobietę. Wracając z pracy zapytaj ją, jak minął dzień i wysłuchaj co ma do powiedzenia nawet jeśli marudzi. Stawiaj jej potrzeby przed swoimi, a sprawisz, że poczuje się ważna, szczęśliwa i kochana.

2. Brak dobrych manier

XXI wiek może się wydawać porą feministek i silnych kobiet walczących o swoją niezależność. W rzeczywistości jednak wciąż ponad 85% kobiet marzy o księciu na białym rumaku, romantycznych zachodach słońca i o dżentelmenie, który przepuści ją w drzwiach i odsunie krzesło podczas siadania do stołu. Po wspólnej kolacji żegnasz się z nią przed restauracją i jedziesz do domu? Możesz być pewien, że więcej się z Tobą nie spotka. Odwieź ją do domu i poczekaj aż zniknie za drzwiami, podczas wspólnego wyjścia dopilnuj by było jej wygodnie i by zawsze miała napełnioną szklankę / kieliszek. Otwieraj przed nią drzwi, przepuszczaj przodem – dobre maniery to klucz do jej serca!

3. Wspominanie Twoich eks

Jeden z największych błędów, jakie popełniają mężczyźni w kontaktach z kobietami. Gdy opowiadasz kobiecie o swoich byłych partnerkach (jeszcze mówisz, o zgrozo, w superlatywach!), momentalnie tracisz jej zainteresowanie. Kobiety są piekielnie zazdrosne i wyczulone na jakiekolwiek przejawy porównywania, odrzucenia – żeby ją zdobyć, musisz nieustannie utwierdzać ją w przekonaniu, że jest wyjątkowa i najważniejsza dla Ciebie. Wspominanie byłej dziewczyny wywołuje w niej poczucie zagrożenia i obawę, że nadal czujesz coś do poprzedniej partnerki. To całkowicie przekreśla Twoje szanse.

4. Niechlujstwo

Brak dbałości o higienę w dzisiejszych czasach jest dla większości ludzi czymś zwyczajnie niezrozumiałym. Nie licz, że potencjalna kandydatka na Twoją kobietę przymknie oko na poplamione spodnie, niewyprasowaną koszulę czy nieświeże włosy. Nie myjesz rąk po wyjściu z toalety? W jej głowie od razu zapala się czerwona lampka pt. „BRUDAS”, a oczami wyobraźni już widzi zbieranie Twoich brudnych skarpetek i permanentnie podniesioną deskę sedesową. Schludni i zadbani mężczyźni budzą zaufanie i sympatię, o ile nie zaczynają spędzać w łazience więcej czasu niż przeciętna kobieta.

5. Brak stanowczości

Męski facet to ten, który wie czego chce. A nawet jeśli nie wie, to musi umieć podejmować decyzje i brać za nie odpowiedzialność – opinie kobiet są jednoznaczne. Mężczyzna, któremu brak stanowczości wypada blado w oczach większości pań. Wiąże się to z poczuciem bezpieczeństwa, którego oczekuje płeć piękna – z niezdecydowanym mężczyzną, który nie wie czego chce i jest życiowo bierny, trudno czuć się stabilnie. Nie chodzi o to, byś był bezbłędny i nieomylnie planował każde wasze wyjście, a później wspólne życie. Chodzi o zaangażowanie, które pokazuje że Ci zależy i że potrafisz wziąć sprawy w swoje ręce. Przejmij inicjatywę, bądź stanowczy a z łatwością podbijesz kobiece serca!

Oceń ten artykuł.