Gorące

Czego pragną kobiety?

Czego pragną kobiety?

Kobiety i mężczyźni różnią się od siebie – to fakt. Inaczej okazujemy uczucia, inaczej myślimy, nawet inaczej się przyjaźnimy. Różnimy się również w kwestii pragnień. Jakie są męskie żadze wiesz – w końcu jesteś mężczyzną. A czego pragną kobiety? To już zupełnie inna kwestia…

Uważny słuchacz

Kobiety lubią mówić. Dużo i często. A skoro tak, potrzebują kogoś, kto będzie potrafił je wysłuchać. Czasami możesz być zmęczony, kiedy po raz 10 ona opowiada tą samą historię. Pamiętaj jednak – dla kobiety uważny słuchacz to dobry kandydat na partnera. Jeśli słuchanie nie jest Twoją wrodzoną zdolnością, najwyższa pora, aby się tego nauczyć. Chcesz zdobyć serce kobiety? Poświęć jej całą swoją uwagę i energię. Jeśli dasz jej szansę wygadania się, ona poczuje się bez wątpienia ważna i doceniona.

Obietnica jest święta

Kobiety potrzebują partnera, na którego będą mogły liczyć. Wszystko jedno, czy chodzi o wyrzucenie śmieci, wspólne wyjście, czy o jakąkolwiek inną sytuację. Jeżeli nie doprowadzasz do skutku tego, co obiecałeś, stracisz jej zaufanie. Jedyne więc, co musisz robić, to dotrzymywać danego słowa. Jeśli wiesz, że nie jesteś w stanie tego zrobić – nie obiecuj. Nigdy nie składaj zapewnień, których nie jesteś w stanie zrealizować – nawet jeśli bardzo byś tego chciał.

Ciepło i wsparcie

Według ekspertów kobiety są bardziej emocjonalne niż mężczyźni. Z tego względu poszukują partnera (często nawet podświadomie), który zapewni im życiową i uczuciową stabilność. Potrzebują kogoś, na kim będą mogły polegać niezależnie od swojego nastroju i okoliczności. Żadna kobieta – nawet ta najbardziej samodzielna – nie pogardzi czułością i wsparciem. Wielu mężczyzn myli jednak opiekuńczość z dominacją. Czego tak naprawdę pragną kobiety? Chcą być kochane i wysłuchane, ale przede wszystkim – traktowane na równi. Bez podziału na dominujących i zdominowanych. Pamiętaj o tym, kiedy następnym razem będziesz chciał potraktować ją jak małą, niezaradną dziewczynkę.

Ukryte pragnienia kobiet

Pragnienia kobiet były przedmiotem męskich rozważań od wieków. Czasami jednak zamiast przeprowadzać naukowe statystyki, lepiej zapytać wprost, czego ona pragnie. Wiedząc co myśli i czego od nas oczekuje, będziemy już znacznie bliżej odkrycia odwiecznego sekretu.

Oceń ten artykuł.