Gorące

Smaczne domowe ciasta w 45 minut

Smaczne domowe ciasta w 45 minut

Niespodziewani goście, nagła ochota na coś słodkiego i jedno pytanie – jak szybko upiec dobre ciasto? Każda z nas od czasu do czasu staje przed takim wyzwaniem. Mamy dla Ciebie kilka podpowiedzi, jak w krótkim czasie przygotować smaczny domowy wypiek oraz przepisy, które zawsze się udają. Sprawdź, jakie to proste.

Stereotyp mówi: piękna, atrakcyjna, wysoka, z długimi włosami, długimi nogami, piekielnie seksowna, ubrana w szpilki i krótką spódniczkę. Prawdziwi mężczyźni mówią: uśmiechnięta, zgrabna, zadbana, sympatyczna, pewna siebie i… kobieca. Na czym polega różnica?
Stereotyp nie jest całkiem bezpodstawny i nieprawdziwy. Mężczyźni są wzrokowcami, a natura zaprogramowała ich geny tak, by mimowolnie oglądali się za krótką spódniczką i głębokim dekoltem. Ale jeśli chodzi o kobietę, z którą chcą być – wymagania są zupełnie inne.

Maruda nie ma szans

Większość mężczyzn (*87,06%) jest zgodna – atrakcyjna kobieta jest wesoła. Panowie bardzo cenią uśmiech i pogodny charakter. To wcale nie oznacza, że musisz bez przerwy chichotać się bez powodu czy być duszą towarzystwa. Chodzi o radosne usposobienie, Twój dobry nastrój i ciepły uśmiech. Mężczyźni nie znoszą kobiecych fochów i fanaberii, choć przyznają, że każda z nas ma do tego prawo. Jeśli jednak mają do czynienia z wiecznie sfochowaną księżniczką z ponurą miną – prędzej czy później uciekną od niej gdzie pieprz rośnie!

Seksowna czy nie?

Oczywiście, że seksowna. Ponętna i lubiąca seks. Ale tylko dla nich. Wbrew pozorom mężczyźni wcale nie pragną, by ich partnerka emanowała seksem na ulicy. Uważają to za niesmaczne – Twój erotyzm staje się „ogólnodostępny”, podczas gdy chcieliby mieć go na własność. W kusej spódniczce i 14 cm obcasach chętnie zobaczą Cię w sypialni, ale nie na grillu ze znajomymi. Bądź subtelna i taktowna, wyczucie smaku to klucz do sukcesu.

Wymarzona kobieta wygląda jak…

O czym pomyślałaś? O swoim odbiciu w lustrze, czy o Angelinie Jolie? Mężczyźni szaleją za kobietami pewnymi siebie. Jeśli Ty jesteś zadowolona ze swojego ciała i wyglądu, on też będzie. Jeśli pomyślałaś o Angelinie… brakuje Ci wiary w siebie.

Męski stereotyp piękna jest dość wąski – szczupła sylwetka, długie nogi, wyraźne wcięcie w talii. Tymczasem badania psychologów i opinie samych mężczyzn dowodzą, że najważniejsze są proporcje! Symbol seksu i urody – Marylin Monroe – nosiła rozmiar 42. A mimo to kradła serca mężczyzn z całego świata. Długie włosy są piękne, ale najważniejsze, by były zdrowe i zadbane. Nie ma uniwersalnej definicji piękna. Są tylko gusta, o których przecież się nie dyskutuje.

Kobiecość określana jest przez mężczyzn jako to „coś”. Trudne do uchwycenia połączenie ruchów, gestów, głosu, zapachu… Nieważne czy masz niebieskie czy brązowe oczy. Nie przejmuj się, jeśli wolisz dżinsy od obcisłych sukienek i fryzurę chłopczycy niż długie warkocze. Wszak ilu mężczyzn, tyle definicji kobiecości.

Oceń ten artykuł.